Локо жегна Ботев преди дербито от 1-ия кръг на новия сезон в елита. От клуба публикуваха колаж, на който пише „Пет(а) дни до дербито“.
Петата е свързана с гола на Ален Ожболт в дербито между двата отбора във финала за Купата през 2019г. Победния гол за 1:0 вкара именно Ожболт с пета.
Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев на „Лаута“ е в неделя, 16 юли от 18:30 ч., като на трибуните няма да бъдат допуснати фенове на „канарчетата“.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
440