Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) е от днес в почивка. Вчера (11.12) „черно-белите“ изиграха последната си официална среща за тази година – победа с 3:0 над Пирин (Благоевград).
Локомотив ще поднови тренировки на 8 януари. Началният час на първото занимание за 2024 година ще се обяви допълнително.
Първенството се подновява в периода 16-19 февруари. Тогава „черно-белите“ ще гостуват на Арда в Кърджали.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
418