Локомотив (Пловдив) започна подготовка за домакинството си на Септември (София). Двубоят е насрочен за петък (07.04) от 19:30ч. на "Лаута".
Вчерашното занимание се проведе на помощния терен при непрестанен дъжд.
Всички национали са вече в Пловдив и се готвят наравно със своите съотборници.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456