Локомотив (Пловдив) започна своята подготовка за домакинската среща с Етър (Велико Търново). Двубоят е насрочен за този петък (08.03) от 18:30 часа на "Лаута".
С "черно-белите" се готви и Иван Кръстев, който е от дублиращия отбор.
Наказани за мача с "болярите" са Оливер Камдем и Владимир Медвед.
Тимът в лоша серия от две поредни загуби и излиза за задължителен успех срещу последния в класирането.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
363