Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) продължи празненствата за Купата на морето! “Черно-белите” отидоха да празнуват с трофея на Слънчев бряг.
Много настроение, слънце и усмивки имаше на плажа в курорта. Денят започна с парасейлинг – Бруно Акрапович реши да полети над Черно море заедно с трофея и Йосип Томашевич. Последва разхлаждане в морето и обща снимка с трофея, а за финал някои футболисти играха волейбол и джитбол.







Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
313