Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) стартира подготовката си за домакинството на ЦСКА 1948. Двубоят е в понеделник (03.10) от 15:00ч. на стадиона в парк “Лаута” и ще бъде ръководен от Васимир Ел-Хатиб.
“Черно-белите” имаха днес само едно занимание – следобед на помощния терен. С тима продължава да тренира и Карлос Жатоба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456