Локомотив ще играе контрола с отбора на Хебър през паузата в шампионата. Спарингът ще се играе на 1 април на Лаута.
Новината потвърди новият наставник на пазарджишкия тим Любослав Пенев.
Това обаче няма да е неофициалният дебют на Пенев, защото Хебър ще изиграе още една контрола, която ще бъде тази събота срещу Миньор.
Следващият официален мач на Локомотив ще е на 7 април - домакинство на Септември.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456