ПФК Локомотив Пловдив разтрогна по взаимно съгласие с Йохан Нзи. Двете страни постигнаха споразумение и полузащитникът вече не е част от „черно-белите“.
ПФК Локомотив благодари на Йохан Нзи. Пожелаваме му в бъдеще успехи в личен и професионален план, съобщиха от клуба
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
343