Футболистът на Локомотив (Пловдив) Тодор Павлов получи отново повиквателна за младежкия национален отбор на България! Той попада в сметките за приятелския турнир “Анталия Къп”, който ще се проведе в Белек, Турция.
“Лъвовете” ще се изправят първо срещу Словакия (25.03), а след това предстои и мач срещу Финландия (28.03).
Желаем успех на Тодор Павлов и България U21, написаха от Локомотив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456