Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Черно море (Варна) в мач от 26-тия кръг на Първа лига. Двубоят е насрочен за понеделник (17.04) от 20:15ч. на стадион “Тича”. Главен съдия ще бъде Георги Давидов.

“Черно-белите” подновиха тренировки във вторник, като в неделя и понеделник получиха почивка след победата над Септември. Локомотив тренира в пълна група и с добро настроение за гостуването на “моряците”.

В същото време стана ясно, че дубълът на Локомотив ще приеме Левски (Карлово) на “Лаута”. Двубоят е част от програмата на 28-мия кръг на Югоизточната Трета лига, като срещата ще се проведе в Пловдив, а не в Садово.

“Черно-белите” ще се изправят срещу карловци в четвъртък (13.04) от 17:00ч. Вход свободен.