Локо ще се раздели с още един чужденец от селекцията, която направи предишния старши треньор на клуба Едуард Ераносян. След като преди месец черно-белите се разделиха с македонския ветеран Роберт Петров, сека клубът къса по взаимно съгласие и с бразилския защитник Шоко. Последният така и не можа да се наложи в отбора и сам е пожелал да се прибере в родината си. На прицела е и испанеца Мигел Луке, който дори не бе включен в групата за последния двубой на черно-белите срещу ЦСКА и вероятно няма да се разчита на него.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
340