ПФК Локомотив Пловдив преподписа с двама от чужденците си. Милош Петрович и Йосип Томашевич парафираха нови контракти съответно за 3 и 2 години.
Двамата са част от героите, които извоюваха две поредни Купи на България с Локомотив. Утре черно-белите гостуват на Левски в мач от последния кръг на шампионата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
313