Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе утре (01.07) втората си контрола от началото на лятната подготовка. Съперник на “черно-белите” ще бъде Хебър (Пазарджик).
Двубоят ще се състои от 18:00ч. в Банско. Контролата ще е закрита за фенове и журналисти.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443