Локомотив победи с 2:0 Атлетик Куклен в контрола. Бирсент Карагарен и синът на Георги Иванов - Гонзо - Александър се разписаха за "смърфовете". Срещата се игра на стадион "Локомотив" и беше затворена за журналисти и фенове.

За Локомотив през първото полувреме играха каращите на проби Дамани Камара и Жоел Бопесу.

Още във втората минута Локомотив можеше да открие, но Акалски успя да избие. В 21-та минута след изстрел с глава на Малембана беше спасен от Акалски.

В 26-та минута Локомотив успя да открие резултата. Каращият проби Дамани Камара подаде с пета към Карагарен и го изведе на чиста позиция. Нападателят стреля, Акалски успя да спаси, но при добавката Бирсент Карагарен се разписа.

В края на полувремето Илко Пиргов успя да отрази пряк свободен удар изпълнен от играч на гостите.

През второто полувреме Локомотив смени изцяло единайсеторката.

В 81-та минута Локомотив удвои преднината си. Николай Николаев изведе Александър Иванов той финтира двама играчи на Атлетик Куклен и отбеляза за 2:0. Така синът на Георги Иванов - Гонзо вкара първия си макар и неофициален гол за Локомотив.

В сряда Локомотив заминава на лагер в Поморие, а в събота е третата контрола на тима по време на зимната подготовка срещу тима на Берое в Стара Загора.

Локомотив: Илко Пиргов, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Кристиан Гомис, Жоел Бопесу, Бирсент Карагарен, Иван Арамазов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Дамани Камара

Локомотив през второто полувреме: Кристиан Томов, Николай Николаев, Диниш Алмейда, Видол Сейменски, Иван Михайлов, Момчил Цветанов, Петър Витанов, Александър Колев, Даниел Димитров (70′ Петър Петров), Сашо Лебанов, Александър Иванов