По време на паузата е време за регенерация на терените, обявиха от Локомотив (Пловдив).
Голям набор от процедури ще бъдат извършени както на централния, така и на помощния терен на "Лаута", като в момента са започнати дейности.
Първото домакинство за новия сезон на Локо е в перидоа 18-21 юли срещу новака Добруджа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
246