Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще започне своята лятна подготовка в понеделник (19 юни).
“Черно-белите” ще проведат своето първо занимание за сезон 23/24 от 18:00ч. на “Лаута”. Тренировката ще е открита за фенове и журналисти.
Новият сезон на Първа лига ще започне на 14 юли. Жребият за първенството ще се тегли утре (14 юни) от 11:00ч.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443