Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе в петък (09.02) последната си контролна среща от своята зимна подготовка. Съперник на черно-белите ще бъде Етър (Велико Търново).
Двата тима ще премерят сили от 14:00 часа на стадион "Трейс Арена“ в Стара Загора.
Локомотив подновява първенството на 18.02. Тогава пловдивчани гостуват на Арда в Кърджали.
През тази седмица Локомотив игра още една контрола. Вчера тимът загуби с 0:2 от Марица.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
371