Локо не успя да зарадва Крушарски за рождения ден

"Смърфовете" направиха 1:1 като домакин на Етър

Пловдив 26.02.2021 19:25 2056 1

Локомотив не успя да победи Етър и направи 1:1 у дома. Минчев откри в 42-та минута, а Пламен Крачунов в 72-та успя да изравни. Така "смърфовете" не успяха да зарадват своя собственик Христо Крушарски, който празнува днес рожден ден.

В 10-та минута вратарят на Локомотив Мартин Луков се контузи и беше заменен принудително от Илко Пиргов.

В 24-та минута удар на Димитър Илиев срещна гредата.

Малко по-късно Малембана стреля от фаул, но Хрисо Иванов внимаваше и улови удара му.

В 42-та минута Карагарен центрира в наказателното поле, където Георги Минчев се извиси и откри резултата - 1:0.

До 70-та минута не се случваше нищо интересно на терена и головите положения липсваха.

В 72-та минута Симеон Мечев центрира от фаул, а бившият играч на Локомотив Пламен Крачунов засече с крак и изравни резултата за 1:1.

Малко по-късно Мечев стреля от дистанция, но Пиргов улови.

Опасен удар на Карагарен беше спасен от Иванов в 80-та минута.

В 82-та минута Здравко Илиев беше изгонен заради реплики срещу главния съдия и Етър остана с 10 човека.

Във втората минута от добавеното време много опасен удар на Симеон Мечев беше уловен от Илко Пиргов.

Следващата събота Локомотив гостува на ЦСКА-София.

С равенството Локомотив е с 38 точки, а Етър остава на последното място с 13 точки.

Локомотив: Мартин Луков (Илко Пиргов 10 мин.), Диниш Алмейда, Лукас Масоеро, Дейвид Малембана, Петър Витанов, Парвиз Умарбаев (Кристиан Илич 74 мин.), Лукас Салинас, Момчил Цветанов (Конър Руан 89 мин.), Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Георги Минчев

Етър: Христо Иванов, Здравко Илиев, Ерол Алкан, Пламен Крачунов, Венелин Филипов, Симеон Мечев, Яни Пехливанов, Алдаир Ферейра (Христофор Хубчев 87 мин.), Гаетан Коуку (Ловре Кнежевич 75 мин.), Преслав Боруков (Милчо Ангелов 81 мин.), Кольо Станев