Локомотив изгуби титулярния си ляв бек Ангел Лясков за дербито с Ботев следващия петък.
Лясков беше изгонен след втори жълт картон в двубоя срещу ЦСКА 1948 днес, който завърши 1:1.
Така Лясков няма да играе в дербито, което ще се играе на 3 ноември от 19:30ч. на стадион "Христо Ботев".
В първото дерби за сезона на "Лаута" мачът завърши 1:1.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
402