Левски анонсира договора с новото си попълнение Оливиер Камдем по доста интересен начин. Бившият играч на Локомотив беше представен като Батман в клипа в социалните мрежи на "сините".
Камдем подписа договор до лятото на 2027г., а се очаква Локо да получи 150 000 лева.
Бранителят беше сред най-добрите играчи на Локомотив, но пожела да напусне.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
328