Футболистът на Локомотив Жулиен Лами стана играч на мача с Черно море и той коментира успеха във Варна.
"Вярвам, че ключът за победата беше манталитета, който имахме и следвахме инструкциите от треньора и се надявам да продължи така и в следващите мачове. Трябва да продължаваме по същия начин. Това е много добре за нас и се надявам да продължаваме напред с победите. Най-важното е, че спечелихме и съм горд с играта на отбора", заяви Лами.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
329