Собственикът на Локомотив Христо Крушарски говори след победата ЦСКА на "Армията" с 3:1.
"Аз като ви кажа нещо това се случва. Локомотив направи това, което трябваше да направи и игра мъжки. В България е нормално това с феновете. Полицията бездейства. Техни фенове провокираха инцидента. Лошото е, че пак ще отнеса някаква глоба. Тази година пак сме в тройката", заяви Крушарски.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
402