Футболистът на Локомотив Петър Андреев получи днес в София приза си за играч №1 на 5-ия кръг от Първа лига. Тогава той стана автор на победното попадение срещу Славия при успеха с 2:1 на "Лаута".
Петър Андреев спечели вота в анкетата на Пресклуб България сред футболните треньори и експерти.
Играчът на "черно-белите" благодари на всички, които са гласували за него, като изрази надежда, че Локомотив ще продължи със силните си игри в първенството.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
196