Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе контролна среща по време на паузата в шампионата. “Черно-белите” ще премерят сили с Хебър (Пазарджик). Двубоят ще се проведе на 01.04 (събота) от 16:30ч. на “Лаута”.
Проверката между двата тима ще бъде закрита, като на нея няма да бъдат допускани зрители и представители на медиите.
Припомняме, че контролата на Ботев с Пирин в София също ще бъде закрита.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456