Треньорът на Локомотив набор 2010 Христо Златински ще бъде помощник-треньор в щаба на Локомотив II. Това стана официално днес.
Златински ще помага на Христо Телкийски във втория отбор на “черно-белите”, като същевременно ще продължи да води и своя набор 2010, с който записа редица успехи в последните няколко месеца.
Досегашният помощник-треньор в дубъла Даниел Димитров ще бъде наставник само на набор 2007.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
460