Локомотив Пловдив беше глобен с 1500 лв. за псувни след мача с Локомотив София.
Това е единствената глоба за пловдивските отбори през изминалия кръг в елита. Няма глобени или наказани футболисти.
За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2025/2026/ – ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1500 лева.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
387