Феновете на Локомотив организираха почистване на ул. "Цветан Лазаров", където вчера привържениците на клуба гледаха на видеостена мача с Тотнъм.
Феновете за пореден път изчистиха след себе си, като го направиха и на няколко гостувания включително и във финала за Купата и на двубой срещу Левски.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
343