Феновете на Локомотив привикаха част от футболистите след загубата от ЦСКА 1948.
Нямаше никакви проблеми и феновете само разговаряха с футболистите.
Припомняме, че Локо е в ужасна серия от пет поредни мача без победа като домакин, а за последно спечели преди два месеца.
Днес Локо загуби с 0:2 от ЦСКА 1948.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
347