Феновете на Локомотив от фракцията Трибуна Бесика почетоха паметта на бившият президент на клуба Георги Илиев със специална хореография.
Илиев е най-успешният собственик на смърфовете, а с него тимът стана шампион за първи път в своята история. Той беше убит на 24 август 2005г. в Слънчев бряг броени минути, след като Локомотив отстрани сръбския ОФК Белград в турнира за Купата на УЕФА.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
196