Феновете на Локомотив честитиха титлата на Наполи. Както е известното двете агитки са в приятелски отношения.
Наполи стана шампион на Италия за трети път в своята история и за първи от 33 години насам.
Феновете издигнаха транспарант в трибуна "Бесика", на който пишеше "Vitamo con anore! La Napoli tricolore".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
447