Феновете на Локомотив почетоха паметта на Васил Левски с транспаранти в Пловдив.
Те издигнаха плакат над Бетонния мост, който гласеше "Звездата на Апостола ще грее вечно".
Вчера се навършиха 151 години от обесването на Апостола на свободата.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
371