Фенклубът на Локомотив публикува пост преди дербито с Ботев днес. Двубоят е от 19:30ч. на стадион Христо Ботев и ще се играе без гостуващи фенове на Локомотив.
От фенклуба публикува снимка преди днешния мач и текст към нея:
С юмрук ще смажем всеки враг, вървим готови за битка пак!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443