От фенклуба на Локомотив честитиха на всички фенове успеха над Хебър и благодариха на привържениците, които подкрепиха отбора в Пазарджик. Снощи Локо победи в луд мач Хебър с 4:3 и отново излезе на първото място във временното класиране. Ето какво написаха от фенклуба:
Честита победа, Локомотивци!
Благодарим на всички за мощната подкрепа и себераздаването!
Локомотив Пловдив до последен дъх!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
436