Фенклубът на Локомотив подкрепи капитана Димитър Илиев, след като той пропусна дузпа вчера срещу Черно море във Варна.
Илиев изпусна наказателния удар при резултат 1:1 в края на първата част.
Локомотив изгуби срещата с 1:2.
От фенклуба публикуваха снимка на Илиев към феновете на Локо и текст #14.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
447