Бразилецът Джовани се присъедини към лагера на Локомотив в Банско. Той получи по-дълга почивка, но вече е на линия и тренира с отбора.
Припомняме, че двамата бразилци Джовани и Матеус Силва не отпътуваха с отбора за лагера в Банско.
Локо продължава да се готви на пълни обороти, а на 1 юли тимът играе контрола с Хебър в Банско.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443