Локомотив направи 1:1 при домакинството си на Черно море. Головете бяха вкарани от дузпи, като първо Пабло Гарсия откри в 9-та минута за гостите, а капитанът на Локомотив Димитър Илиев изравни в 34-та минута.

В 4-та минута удар на Васил Панайотов премина покрай вратата.

Черно море получи дузпа в 9-та минута, когато Гомис фаулира Сердюк и Георги Давидов отсъди дузпа. Пабло Гарсия беше точен от бялата точка и откри резултата - 0:1.

В 14-та минута Минчев стреля, но ударът му излезе в аут.

В 30-та минута Митко Илиев стреля, но Дюлгеров спаси.

В 34-та минута и Локомотив получи дузпа. Живко Атанасов фаулира Лукас Салинас и Давидов отсъди нова дузпа, която Димитър Илиев превърна в гол и изравни резултата - 1:1.

В 44-та минута домакините стигнаха до хубаво положение, но Дюлгеров спаси опасен изстрел на Карагарен.

В 63-та минута Мартин Дичев отправи удар, който премина покрай вратата.

Черно море имаше още една възможност, но и Велислав Василев не успя да намери очертанията на вратата.

При третия си опит в 67-та минута гостите бяха най-близо до попадението. Сердюк беше изведен чудесно, но Илко Пиргов успя да спаси с една ръка.

Така Локомотив не успя да запише трета поредна победа, а Черно море вече е непобеден в 10 поредни мача.

В класирането Черно море е втори с 29 точки, а Локомотив е седми с 24 точки.

В неделя Локомотив е гост на Славия.

Локомотив: Илко Пиргов, Милош Петрович, Мартин Паскалев, Кристиан Гомис, Бирсент Карагарен, Емил Янчев, Парвизджон Умарбаев, Николай Николаев (Йосип Томашевич 46 мин.), Лукас Салинас, Георги Минчев, Димитър Илиев

Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Даниел Димов, Пабло Алварес, Велислав Василев (Зе Гомес 71 мин.), Васил Панайотов (Родриго Вилела 71 мин.), Леандро Андраде, Евгений Сердюк