Локо се раздели с още двама играчи преди началото на сезона. Става въпрос за бранителя Милош Петрович и нападателя Ерик Сорга.
Тимът се раздели още с Ивайло Димитров, Денислав Александров, Петър Витанов, Йосип Томашевич, а Илко Пиргов сложи край на кариерата си и ще бъде координатор в отбора.
Локо освободи и каращия проби Анас Хамзауи.
Състава на Локомотив за новия сезон вижте тук:
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
350