Дунав жегна Локомотив заради резервните екипи на тима за новия сезон. Локо излезе с тях вчера по време на първата контрола през лятната пауза срещу Лудогорец, която загуби с 0:3.
Екипите доста приличат на тези на Дунав и по този повод "драконите" публикуваха във "Фейсбук" фланелка с емблемата на Дунав и титулярните цветове на Локомотив - черно и бяло, и написаха: "Мислехме си дали и ние да не експериментираме малко".

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443