Отборът на Локомотив II допусна поражение от Сокол (Марково) в третия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха с 0:2 в Садово.

Още във втората минута “червено-сините” откриха резултата чрез Александър Георгиев. В следващите минути Петър Андреев, Филип Колев и Иван Михайлов пробваха да върнат попадението, но без успех. В 41-ата минута гостите стигнаха до второ попадение. Точен бе Цветелин Петров.

В началото на втората част опасен изстрел на Александър Колев мина встрани от вратата на Сокол. В 65-ата минута Локомотив II остана с човек по-малко – Теодор Фърков бе изгонен за втори жълт картон. “Черно-белите” не се отказаха и продължиха да се борят и да атакуват. Александър Колев, Сами Мехмедов и Иван Михайлов можеха да се разпишат за пловдивчани, но не успяха.

Локомотив II: Кристиан Томов, Антон Коспартов, Видол Сейменски, Тодор Павлов, Божидар Зелямов, Тони Лесов, Александър Колев, Теодор Фърков, Иван Михайлов, Филип Колев, Петър Андреев (Габриел Земярски, Сами Мехмедов, Кристиан Орманов, Мартин Иванов)