Отборът на Локомотив II (Пловдив) постигна победа при гостуването си на Борислав (Първомай) в отложена среща от Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Телкийски се наложиха с 2:1 над домакините.

Тимът на Борислав първи стигна до попадение в срещата. Андрей Атанасов даде преднина на домакините. Локомотив II успя да върне попадението преди почивката. Иван Сулев бе точен от дузпа за 1:1.

През втората част “черно-белите” стигнаха до пълен обрат – Иван Михайлов се разписа за крайното 1:2. В последните минути на срещата Иван Арамазов бе изгонен с директен червен картон.

В събота (12.11) Локомотив II гостува на Верея (Стара Загора). Двубоят ще е от 14:30ч. на стадиона в квартал „Кольо Ганчев”.