Локомотив 2 загуби с 0:1 домакинството си на Асеновец в Садово, където пловдивчани домакинства. Двубоят беше от 19-ия кръг в Югоизточната Трета лига.

Юношата на Локомотив Димитър Законов осигури трите точки за гостите с попадение в 40-ата минута. Първият половин час беше за домакините. Те обаче пропиляха възможности да поведат в резултата. Постепенно гостите изравниха играта и взеха превес.

С приближаване към края на двубоя ставаше по-интересно. В 70-ата минута Венци Белчев от Асеновец се спречка със противник и беше отстранен с червен картон. Пловдивчани тръгнаха да изравняват. Законов обаче на три пъти нахлуваше по диагонала, но не успя да се разпише поне още веднъж. В 85-ата минута, играещия треньор на асеновградчани Веселин Филипов пък насочи с глава топката в гредата.

Така Локомотив 2 ще зимува на 11-то място с 26 точки, а Асеновец е 9-ти с 29 точки.

Локомотив 2: Даниел Амбарцумян, Ивилин Чехларски, Александър Георгиев, Пламен Петров, Тодор Нейчев, Мартин Хайдаров, Иван Арамазов, Васил Църцев, Божидар Костадинов, Иван Михайлов, Тони Лесов

Асеновец: Станимир Иванов, Александър Димов, Васил Богданов, Венцислав Белчев, Веселин Филипов, Димитър Законов, Мартин Анастасов, Мирослав Кайраков, Мутлу Алиев, Реджеб Халил, Халибрям Кърмаджъ