Дубълът на Локомотив победи с 1:0 Розова долина в отложена среща от Югоизточната Трета лига. Това беше последен мач за годината за Локо 2. Любопитно е, че мачът се игра на централния терен на стадион Локомотив, защото тревното покритие в Садово, където домакинства дубълът на Локомотив е в много лошо състояние. За двубоя беше отворен само централната трибуна, защото в момента трибуна Спортклуб се разрушава като част от строителството на стадион "Локомотив".

Единственият гол вкара Тодор Павлов в 67-та минута, след като засече центриране от фаул.

Локомотив 2 ще зимува на 12-та позиция с 27 точки, а Розова долина е на петото място с 36 точки.

Следващият мач на дубъла на Локомотив 2 ще бъде най-вероятно в края на февруари - гостуване на Загорец.

Локомотив 2: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Божидар Зелямов, Тодор Павлов, Габриел Земярски, Иван Арамазов, Сами Мехмедов, Теодор Фърков, Филип Колев, Иван Михайлов, Васил Църцев

Розова долина: Димитър Иванов, Иво Иванов, Енгин Махмуд, Валентин Иванов, Цветан Чахов, Венцислав Иванов, Калоян Петров, Пламен Колев, Кольо Чахов, Надим Ангелов, Ахмед Сюнетчиев