Родопа (Смолян) записа домакинска победа с 1:0 над “Локомотив” II (Пловдив). Единственият гол в мача бе дело на Михаел Кисьов в 19-та минута, след асистенция на Даниел Кутев. Победата можеше да бъде много по-убедителна, но на няколко пъти гредите спасиха гостите, след удари на Теодор Стефанов и Михаел Кисьов. Голмайсторът в срещата имаше още няколко положения за гол, но късметът не бе на негова страна. Радостин Самуилов имаше едно от най-чистите голови положения в срещата, след като при една контраатака на “Родопа” остана сам срещу вратаря Даниел Амбрацумян, но не успя да го преодолее и ударената от него топка излезе в аут.

Отборът на “Локомотив” II притисна противника през второто полувреме, като Даниел Маджаров удари греда след фаул, малко след подновяване на играта. В края на мача наставникът на пловдивчани имаше поредният словесен сблъсък с реферите, за което получи жълт картон. Такъв за реплики бе даден и на Борислав Дончев, който също бе на скамейката. За съжаление тежка контузия получи Тони Лесов от гостите през първото полувреме и бе откаран с линейка в местната болница.

Родопа: Тодор Малинов, Христо Ковачев, Николай Тихомиров, Радослав Узунов, Владимир Драмалиев, Елмир Мустански, Даниел Кутев, Теодор Стефанов, Борислав Семетски, Михаел Кисьов, Радостин Самуилов

Локомотив: Даниел Амбарцумян, Борислав Дончев, Видол Сейменски, Тодор Нейчев, Пламен Петров, Николай Горанчев, Васил Църцев, Божидар Костадинов, Даниел Маджаров, Иван Михайлов, Тони Лесов