Отборът на Локомотив II (Пловдив) продължава с впечатляващото си представяне в Югоизточната Трета лига! “Черно-белите” изковаха девета поредна победа в първенството, като този път сразиха с 3:0 лидера Несебър край морето.

Локомотивци поведоха в резултата в 59-ата минута. Кръстьо Банев нахлу в наказателното поле и асистира на Иван Арамазов за 0:1. В 62-ата минута пловдивчани удвоиха своята преднина. Сами Мехмедов изведе на добра позиция Петър Андреев, който не сбърка за 0:2. В следващите минути домакините от Несебър останаха в намален състав заради два червени картона. Крайното 0:3 бе оформено от Кръстьо Банев в 85-ата минута.

С тази победа момчетата на Телкийски и Златински са на 8-мо място в класирането с актив от 39 точки. Несебър продължава да е лидер с 51 точки с една пред преследвачите Гигант и Черноморец.

Следващата среща на Локомотив 2 е гостуване на Саяна (Хасково) в неделя (19.03) от 15:00ч.

Несебър: Марио Исаков, Коста Далев, Николай Костов, Михаил Георгиев, Хидает Хюсеин, Трайо Грозев, Виктор Янев, Виктор Кунев, Иван Стоянов, Нуретин Пюскюлю, Николай Дросев

Локомотив 2: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Ефе Али, Александър Георгиев, Габриел Земярски, Сами Мехмедов, Иван Арамазов, Иван Михайлов, Теодор Фърков, Васил Църцев, Петър Андреев