Дубълът на Локомотив завърши 1:1 при домакинството си на Розова долина. Мачът се игра на стадиона в Садово, където Локо 2 домакинства.

Розова долина откри чрез Стоян Иванов с попадение в края на първата част. Локо 2 изравни в 75-та минута, след като Иван Узунов получи по дясното крило и подаде към Божидар Костадинов, който се разписа за 1:1.

С равенството дубълът на Локо е пети с 20 точки, а Розова долина е на 8-то място със 19 точки.

В събота дубълът на Локо ще гостува на Загорец.

Локомотив 2: Даниел Амбарцумян, Пламен Петров, Видол Сейменски, Тодор Нейчев, Борислав Дончев, Мартин Хайдаров, Иван Арамазов, Тони Лесов, Божидар Костадинов, Станимир Празов, Васил Църцев

Розова долина: Михаил Михайлов, Ивелин Илиев, Димитър Димитров, Никола Минков, Николай Георгиев, Стоян Иванов, Пламен Колев, Надим Ангелов, Иво Иванов, Мартин Маринов, Енгин Махмуд