Отборът на Локомотив II победи Димитровград в мач от 27-мия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” надвиха гостите с 2:0 в Садово.

През първата част най-чистото положение се откри пред Васил Църцев, който нацели гредата. В последните минути на второто полувреме Локомотив II стигна до успеха. В 75-ата минута Теодор Фърков откри резултата и даде преднина на “черно-белите”, а в 88-ата Александър Георгиев оформи крайното 2:0.

С тази победа момчетата на Христо Телкийски се намират на осма позиция с актив от 45 точки.

Следващата среща на Локомотив II е в събота (08.04) от 17:00ч. Тогава “черно-белите” гостуват на Берое II в Стара Загора.

Локомотив 2: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Ефе Али, Александър Георгиев, Габриел Земярски, Тони Лесов, Иван Арамазов,  Васил Църцев, Иван Михайлов, Кръстьо Банев, Кристиан Орманов

Димитровград: Стамен Бояджиев, Алтан Якуб, Габриел Георгиев, Дамян Чаушев, Васил Сантов, Даниел Йовчев, Васил Димитров, Филип Сантов, Радослав Гочев, Даниел Добриков, Мартин Стоянов