Отборът на Локомотив II завърши наравно 2:2 при гостуването си на Берое II. Двубоят се проведе от 17:00ч. на ст. “Локомотив” в Стара Загора.

Домакините успяха да открият първи резултата в 27-ата минута чрез Васил Василев. Локомотив II изравни в 34-ата с попадение на Ефе Али, а Теодор Фърков изведе “черно-белите” напред за 1:2 в 43-ата минута. През втората част Деян Иванов реализира за Берое II и оформи крайното 2:2.

На 13.04 (четвъртък) Локомотив II e домакин на Левски (Карлово). Двубоят е от 17:00ч.

Дубълът на Локомотив е осми с 46 точки, а Берое 2 е 17-ти с 22 точки.

Берое 2: Радостин Георгиев, Стоян Вергиев, Викторио Вълков, Симеон Германов, Атанас Йорданов, Деян Иванов, Александър Петров, Стилян Русенов, Тони Николов, Георги Столев, Васил Василев

Локомотив 2: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Ефе Али, Александър Георгиев, Пламен Петров, Сами Мехмедов, Теодор Фърков,