Вторият отбор на Локомотив II записа нова победа на сметката си в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Телкийски надвиха с 1:0 Асеновец (Асеновград).

“Черно-белите” показаха добра игра и заслужено се поздравиха с успеха. Единственото попадение бе дело на Васил Църцев, който бе точен след половин час игра. Иван Михайлов и Петър Андреев също можеха да се разпишат за пловдивчани, но не реализираха положенията, които се откриха пред тях.

Срещата не се размина без спорни отсъждания. В 54-ата минута Васил Църцев бе ударен без топка и то в момент, в който лежи на земята. Тази демонстративна проява на играч на Асеновец не бе санкционирана по никакъв начин от съдията Георги Иванов.

В следващите минути Васил Църцев получи два бързи жълти картона и “черно-белите” останаха с човек по-малко. Треньорът на Локомотив II Христо Телкийски реагира бурно нa последното отсъждане и също получи червен картон.

Локомотив 2: Стилян Иванов, Габриел Земярски, Тодор Павлов, Даниел Маджаров, Васил Църцев, Иван Михайлов, Филип Колев, Иван Арамазов, Сами Мехмедов, Божидар Зелямов, Видол Сейменски