Дубълът на Локомотив загуби с 0:1 от втория отбор на Септември (София).
Единственото попадение падна в 7-ата минута, когато след изпълнение на корнер настана суматоха, рикошети и топката спря в мрежата на гостите.
Те обаче доминираха през целия мач и топката се разиграваше пред вратата на столичани. Много положения за гол, особено през втората част, създадоха футболистите на Христо Златински, но пропиляха всичките.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
371