Локомотив Пловдив започна подготовка за срещата си със Септември София. "Черно-белите" гостуват на столичани този петък (03.10) от 17:30 часа в "Надежда".
Почти всички играчи се включиха в заниманието, като единствено Димитър Илиев продължава да тренира на облекчен режим.
Все още не е ясно колко време ще отсъства капитанът на Локомотив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
387